Domů Články

Články

Doručování přístupových údajů do zahraničí

Článek Přístupové údaje je možné zasílat pouze do zemí, které umožňují službu dodání výhradně jen do vlastních rukou adresáta.

POZNAMKY

Článek KAM S NIM TATO CAST by byla lepsi ve vlastni kategorii!!!! Které projekty se podařily v českém eGovernmentu rozvoj kontaktních míst CzechPOINT zavedení institutu datových schránek Co se stále nedaří v elektronické občanky zpožďování a...

Kontakty

Článek Kontakty

Projekt eGov.cz - Nezávislý informační portál

Článek www.egov.cz Redakční tým: Šéfredaktor: David Prošek sefredaktor@egov.cz Odborný spolupracovník: Jiří Pavlíček jiri.pavlicek@egov.cz Odborný spolupracovník: Oldřich Bitner oldrich.bitner@egov.cz   Kontakty: E-mail: egov@egov.cz Telefon:...

ISSN 1804-7475

Článek ISSN (International Standard Serial Number) je jednoznačný osmiciferný identifikátor periodické publikace (noviny, časopisy, včetně těch vycházejících online).

S Prahou vede ÚHOS správní řízení kvůli metropolitní síti

Článek Úřad pro ochranu hospodářské soutěže vede s pražským magistrátem správní řízení kvůli zakázce na modernizaci a správu metropolitní sítě za zhruba 197 milionů korun. Antimonopolní úřad městu vytýká, že na zakázku nevyhlásilo výběrové řízení.

S datovými schránkami se u veřejných zakázek nepočítá

Článek Datové schránky se zřejmě nedočkají širšího využití v boji proti manipulaci s veřejnými zakázkami a praní špinavých peněz. Ministerstvo pro místní rozvoj, které připravuje novelu zákona o veřejných zakázkách, chce vytvořit zcela nový nástroj.

Datové zprávy si už můžete přečíst i z internetové kavárny

Článek O víkendu 16. a 17. října 2010 byla provedena aktualizace Informačního systému datových schránek. Z realizovaných změn jsou pro uživatele nejdůležitější dvě: funkce náhled datové zprávy a zlepšení vyhledávání adresátů poštovních datových zpráv. ...

Ministr vnitra vystoupil na téma:„korupce: jak ji léčit?“

Článek Radek John na konferenci v Poslanecké sněmovně na téma "Korupce: jak ji léčit?" slíbil, že od února půjde jeho ministerstvo příkladem a bude zveřejňovat veškeré údaje o veřejných zakázkách.

Budoucnost miliardového projektu IZIP je nejistá

Článek Všeobecná zdravotní pojišťovna (VZP) už nebude na elektronické zdravotní knížky společnosti IZIP brát peníze určené na péči o pacienty. To se totiž nelíbilo Nejvyššímu kontrolnímu úřadu (NKÚ).